KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16847296

nr 1684 7296

oidentifierad konstnär, ej signerad, Hus vid vattendrag. Olja på pannå, 23x34 cm, yttermått inklusive ram: 31x42

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:43:39

3/3 18:27:59 1      100 kr
3/3 18:37:19 2      Vinnande bud